Tuesday, April 24, 2012

Kevadised kõrgusedTallinna teletorni soovijate järjekord oli nii pikk, et esimese hooga pöörasime tagasi ja läksime esialgu hoopis botaanikaaeda kevadet otsima.
Peale seda ikka otsustasime, et ootame seal järjekorras ikka ära ja õnneks ei tulnudki päris tundi aega järjekorras seista.
Teisel korrusel, kus lifti pääsemist oodata tuli, oli ka päris nutikalt lahendatud. Puutetundlikud ekraanid, kust sai vaadata pilte torni kerkimisest ja ajaloost, samas sai ka puzzlet kokku panna. Lastele suuremat huvi pakkuv suur tahvelsein kriitidega ja magnetitega, kuhu samas oli kirjutatud põnevaid fakte teletorni kaalu ja pikkuse kohta. Kinosaal, kus sai vaadata 3D filmi.
Veidi sabas seismist ja uudistamist ja nii me juba lifti pääsesime ja 21. korrusele vaateplatvormile saimegi. Silt tervitas taevasse saabumise puhul ja minu kätevärin algas..ei ole suur kõrguste armastaja ja sinna klaasist augu peale põrandas ei julgenudki astuda. :) Õue sai ka minna, kuna see osa oli üleni võrguga kinnine ja otse üle ääre alla ei saanud vaadata, siis sain isegi seal kenasti käidud.

Ps. botaanikaaeda ja teletorni saab ühispileti ka osta:)

No comments:

Post a Comment